Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388086129 |
| Артикул | 928798 |
| Вага (кг) | 4,5 кг |
| Тип | Шезлонги |
| Габарити упаковки | 54 x 75 x 13 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Coral Red |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 100 |
| Матеріал каркаса | Сталь |
| Матеріал конструкції | Поліестер |
| Розміри | 54 x 188 x 30 см |
| Статус товару БН_НАЛ | ГОТ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴


