Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Outwell |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 5709388113092 |
| Артикул | 928768 |
| Вес (кг) | 2,3 кг |
| Вид | Столи |
| Габарити упаковки | 50 x 50 x 10,5 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Цвет | Black |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 10 |
| Матеріал каркаса | Пластик |
| Материал конструкции | Durable and waterproof plastic |
| Розміри | 50 x 50 x 47,5 см |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
Информация для заказа
- Цена: 1 440 ₴


