Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Outwell |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 5709388089243 |
| Артикул | 928761 |
| Вес (кг) | 8,9 кг |
| Вид | Розкладачки |
| Габарити упаковки | 105 x 76 x 12 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Цвет | Black |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 125 |
| Матеріал каркаса | Сталь |
| Материал конструкции | 100% Polyester |
| Розміри | 210 x 76 x 41 см |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
Информация для заказа
- Цена: 3 930 ₴






