Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Outwell |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 5709388089250 |
| Артикул | 928760 |
| Вес (кг) | 6,6 кг |
| Вид | Розкладачки |
| Габарити упаковки | 65 x 92,5 x 12 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Цвет | Black |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 115 |
| Матеріал каркаса | Сталь |
| Материал конструкции | 100% Polyester |
| Розміри | 185 x 65 x 35 см |
| Статус товара БН_НАЛ | ГОТ |
Информация для заказа
- Цена: 3 030 ₴






