Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Вага | 1900 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388112675 |
| Артикул | 928752 |
| Блискавка | Ліва |
| Вид спального мішка | Ковдра |
| Габарити упаковки | 44 х 23 х 23 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колір | Coffee |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Мінімальна температура комфорту | -4°C холодною стороною вгору / +9°C теплою стороною вгору |
| Наповнювач | 1800 g Isofill, 100% polyester |
| Розміри | 220 х 85 х 85 см |
| Статус товару БН_НАЛ | ГОТ |
| Тип | Спальний мішок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 640 ₴










