Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Outwell |
| Вес | 1700 г |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 5709388112620 |
| Артикул | 928749 |
| Блискавка | Ліва |
| Вид спального мішка | Ковдра |
| Габарити упаковки | 42 х 24 х 24 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Цвет | Deep Blue |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Мінімальна температура комфорту | -3°C холодною стороною вгору / +11°C теплою стороною вгору |
| Наполнитель | 1400 g Isofill, 100% polyester |
| Розміри | 220 х 85 х 85 см |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Спальный мешок |
Информация для заказа
- Цена: 2 430 ₴







