Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Outwell |
| Вес | 915 г |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 5709388112552 |
| Артикул | 928746 |
| Блискавка | Ліва |
| Вид спального мішка | Ковдра |
| Габарити упаковки | 18 х 17 х 17 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Цвет | Night Blue |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Мінімальна температура комфорту | +9°C |
| Наполнитель | 350 g Bonded Isofill Premium, 100% polyester |
| Розміри | 220 х 80 х 80 см |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Спальный мешок |
Информация для заказа
- Цена: 2 280 ₴











