Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Вага | 3000 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388111623 |
| Артикул | 928745 |
| Блискавка | Ліва |
| Вид спального мішка | Ковдра |
| Внутрішній матеріал | Cotton flannel, 100% cotton |
| Габарити упаковки | 48 x 46 x 27 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Зовнішній матеріал | Polycotton, 80% polyester / 20% cotton |
| Колір | Petrol Blue |
| Комплект постачання | Спальний мішок, сумка-чохол |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Мінімальна температура комфорту | -9°C |
| Місткість | Одномісні |
| Наповнювач | 1600 g Isofill, 100% polyester |
| Розміри | 235 x 90 х 90 см |
| Сезонність | Весна-Літо-Осінь |
| Статус товару БН_НАЛ | ГОТ |
| Тип | Спальний мішок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 870 ₴








