Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Outwell |
| Назначение | Кемпинговые |
| Форма | Тунель |
| Вес | |
| Вес | 23.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 5709388109781 |
| Артикул | 928738 |
| Габарити | 635 х 310 х 210 см |
| Габарити упаковки | 85 x 41 x 41 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Каркас | Надувні опорні балки |
| Цвет | Green |
| Конструкция | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | В'єтнам |
| Вместимость | Чотиримісні |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товара БН_НАЛ | ГОТ |
| Тип | Намети |
Информация для заказа
- Цена: 33 840 ₴











