Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Outwell |
| Назначение | Кемпинговые |
| Форма | Тунель |
| Вес | |
| Вес | 7.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 5709388101105 |
| Артикул | 928734 |
| Габарити | 410 х 260 х 140 см |
| Габарити упаковки | 61 х 23 х 23 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Каркас | Дуги зі скловолокна Ø9,5 мм |
| Цвет | Blue |
| Конструкция | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Бангладеш |
| Вместимость | Чотиримісні |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товара БН_НАЛ | ГОТ |
| Тип | Намети |
Информация для заказа
- Цена: 6 990 ₴











