Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Easy Camp |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 5709388112354 |
| Артикул | 928908 |
| Вес (кг) | 2,2 кг |
| Вид | Гамаки |
| Габарити упаковки | 11 x 10 x 100 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Grey |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 120 |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Материал конструкции | Polycotton (65% Cotton / 35% Polyester) |
| Розміри | 100 x 200 см |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
Информация для заказа
- Цена: 1 266 ₴




