Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388080035 |
| Артикул | 928906 |
| Вага (кг) | 4,1 кг |
| Тип | Стільці |
| Габарити упаковки | 65 x 12 x 70 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Aqua Blue |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 100 |
| Матеріал каркаса | Сталь |
| Матеріал конструкції | Textilene, woven and PVC coated polyester, 100% polyester |
| Розміри | 65 x 50 x 77 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 470 ₴



