Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Outwell |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 5709388086686 |
| Артикул | 928883 |
| Вид | Гриль |
| Габарити упаковки | 63 x 27 x 10 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Цвет | Black |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розміри | 61,5 x 26 x 9 см |
| Тип топлива | Електричні |
Информация для заказа
- Цена: 1 512 ₴





