Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388083296 |
| Артикул | 928877 |
| Вага (кг) | 1,2 кг |
| Тип | Столи |
| Габарити упаковки | 40 x 30 x 4 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колір | Grey |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 30 |
| Матеріал каркаса | Алюміній |
| Матеріал конструкції | Sturdy laminated top |
| Розміри | 40 x 60 x 25 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 960 ₴


