Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Outwell |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 5709388071194 |
| Артикул | 928869 |
| Вес (кг) | 4,5 кг |
| Вид | Стільці |
| Габарити упаковки | 25 x 21 x 85 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 120 |
| Материал конструкции | 100% Polyester |
| Матеріал каркаса | Сталь |
| Розміри | 76 x 49 x 73 см |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Цвет | Black |
Информация для заказа
- Цена: 1 770 ₴





