Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Outwell |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 5709388104847 |
| Артикул | 928866 |
| Вес (кг) | 5 кг |
| Вид | Стільці |
| Габарити упаковки | 64 x 14 x 102 см |
| Гарантія | 36 місяців |
| Цвет | Grey |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 150 |
| Матеріал каркаса | Алюміній |
| Материал конструкции | Two-tone, soft foam, 100% polyester |
| Розміри | 64 x 76 x 118 см |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
Информация для заказа
- Цена: 3 780 ₴









