Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Outwell |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 5709388079015 |
| Артикул | 928860 |
| Вес (кг) | 4,6 кг |
| Вид | Стільці |
| Габарити упаковки | 63 x 15 x 103 см |
| Гарантія | 36 місяців |
| Цвет | Grey |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 125 |
| Матеріал каркаса | Алюміній |
| Материал конструкции | Textilene, woven and PVC coated polyester, 100% polyester |
| Розміри | 63 x 80 x 118 см |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
Информация для заказа
- Цена: 3 180 ₴





