
Килимок самонадувний Outwell Self-inflating Mat Dreamcatcher Single 12 cm XXL Green (290312)
5 370 ₴
- Немає в наявності
- Код: 928846
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388088819 |
| Артикул | 928846 |
| Вага | 4,6 кг г |
| Габарити в складеному вигляді | 91 x 23 х 23 см |
| Габарити упаковки | 94 x 25 х 25 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колір | Green |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал | верх: 190T 75D, 100% polyester peach, низ: 190T 75D, 100% polyester |
| Розміри | 200 x 90 x 12 см |
| Тип | Самонадувні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 370 ₴





