
Килимок самонадувний Outwell Self-inflating Mat Dreamcatcher Single 10 cm Green (290310)
3 090 ₴
- Немає в наявності
- Код: 928844
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Вага | 2300 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388088796 |
| Артикул | 928844 |
| Габарити в складеному вигляді | 66 x 17 х 17 см |
| Габарити упаковки | 69 x 19 х 19 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колір | Green |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал | верх: 190T 75D, 100% polyester peach, низ: 190T 75D, 100% polyester |
| Розміри | 195 x 63 x 10 см |
| Тип | Самонадувні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 090 ₴





