Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Outwell |
| Вес | 1600 г |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 5709388053831 |
| Артикул | 928841 |
| Габарити в складеному вигляді | 31 x 15 х 15 см |
| Габарити упаковки | 33 x 17 х 17 см |
| Гарантія | 1 місяць |
| Цвет | Night Blue |
| Комплект поставки | Килимок |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал | 190T 75D polyester pongee PVC coated, 100% polyester |
| Розміри | 195 x 70 x 9 см |
| Тип | Надувные |
Информация для заказа
- Цена: 1 440 ₴





