Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Вага | 2500 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388111630 |
| Артикул | 928839 |
| Блискавка | Ліва |
| Вид спального мішка | Ковдра |
| Внутрішній матеріал | 190T brushed polyester, 100% polyester |
| Габарити упаковки | 49 х 26 х 26 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Зовнішній матеріал | 190T brushed polyester, 100% polyester |
| Колір | Brown |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Мінімальна температура комфорту | -1°C |
| Місткість | Двомісні |
| Наповнювач | 1800 g Isofill, 100% polyester |
| Розміри | 225 х 140 см |
| Сезонність | Весна-Літо-Осінь |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Спальний мішок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 700 ₴









