Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Вага | 1300 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388112583 |
| Артикул | 928837 |
| Блискавка | Ліва |
| Вид спального мішка | Ковдра |
| Внутрішній матеріал | 190T brushed embossed, 100% polyester |
| Габарити в складеному вигляді | 40 х 18 х 18 см |
| Габарити упаковки | 40 х 18 х 18 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Зовнішній матеріал | 190T brushed polyester, 100% polyester |
| Колір | Black |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Мінімальна температура комфорту | +4°C |
| Наповнювач | 1150 g Isofill, 100% polyester |
| Розміри | 225 х 80 х 80 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Спальний мішок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 680 ₴








