Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Вага | 1200 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388112514 |
| Артикул | 928830 |
| Блискавка | Ліва |
| Вид спального мішка | Ковдра |
| Габарити упаковки | 38 x 21 х 21 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колір | Green |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Мінімальна температура комфорту | +4°C |
| Наповнювач | 800 g Isofill, 100% polyester |
| Розміри | 215 x 80 х 80 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Спальний мішок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴









