Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Outwell |
| Назначение | Кемпинговые |
| Форма | Тунель |
| Вес | |
| Вес | 17.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 5709388110237 |
| Артикул | 928824 |
| Габарити | 480 х 300 х 200 см |
| Габарити упаковки | 70 x 32 x 32 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Каркас | Дуги зі скловолокна Ø9,5/Ø12,5 мм |
| Цвет | Green |
| Конструкция | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Бангладеш |
| Вместимость | П'ять місць і більше |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Компрессионная сумка |
Информация для заказа
- Цена: 19 500 ₴











