Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Призначення | Кемпінгові |
| Форма | Тунель |
| Вага | |
| Вага | 16.5 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 200 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388110213 |
| Артикул | 928822 |
| Внутрішній намет | Дихаючий 100% поліестер |
| Габарити | 475 х 300 х 200 см |
| Габарити упаковки | 73 x 30 x 30 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Зовнішній тент | Outtex® 4000 Select, 100% поліестер, 4000 мм вод. ст. |
| Каркас | Дуги зі скловолокна Ø9,5/Ø12,5 мм |
| Колір | Green |
| Комплектація | Внутрішній намет, зовнішній тент, компресійна сумка, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція |
| Конструкція | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Бангладеш |
| Місткість | П'ять місць і більше |
| Підлога | Водонепроникний двошаровий 100% поліетилен |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
| Паковання | Компресійна сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 250 ₴











