Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | High Peak |
| Назначение | Трекинговые |
| Форма | Тунель |
| Вес | |
| Вес | 2.56 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 4001690103435 |
| Артикул | 928911 |
| Габарити | 330 х 140 х 95 см |
| Габарити упаковки | 42 х 18 х 18 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Каркас | Алюмінієві дуги 7001 T6 Ø7,9 мм |
| Цвет | Pesto/Red |
| Конструкция | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Вместимость | Двомісні |
| Підлога | 190T Polyester PU |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товара БН_НАЛ | ГОТ |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Сумка на молнии для переноски |
Информация для заказа
- Цена: 5 100 ₴








