Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ferrino |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 8014044914324 |
| Артикул | 928979 |
| Вага (кг) | 5,6 кг |
| Тип | Розкладачки |
| Габарити упаковки | 94 x 18 x 10 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колір | Olive |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 120 |
| Матеріал каркаса | Алюміній |
| Матеріал конструкції | 100% Polyester |
| Розміри | 189 x 64 x 40 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 020 ₴


