Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.95 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388110404 |
| Артикул | 928963 |
| Тип | Автохолодильники |
| Гарантія | 12 місяців |
| Живлення | 12V/230V |
| Колір | Petrol Blue |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Об'єм | 24 л |
| Розміри | 40 x 29 x 43 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 000 ₴








