Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Outwell |
| Объем | 24 л |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 5709388109170 |
| Артикул | 928961 |
| Вес | 6,3 кг г |
| Вид | Автохолодильники |
| Гарантія | 24 місяці |
| Питание | 12V/230V |
| Цвет | white |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розміри | 41 x 28 x 44 см |
Информация для заказа
- Цена: 5 844 ₴





