Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Easy Camp |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 5709388118608 |
| Артикул | 928967 |
| Вес (кг) | 2,3 кг |
| Вид | Стільці |
| Габарити упаковки | 15 x 15 x 84 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Pacific Blue |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 110 |
| Матеріал каркаса | Сталь |
| Материал конструкции | Polyester PVC Coated, 100% Polyester |
| Розміри | 87 x 50 x 88 см |
| Статус товара БН_НАЛ | ГОТ |
Информация для заказа
- Цена: 750 ₴





