Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388108975 |
| Артикул | 928965 |
| Вага (кг) | 3,4 кг |
| Тип | Стільці |
| Габарити упаковки | 12 х 12 х 103 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колір | Ocean Blue |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 100 |
| Матеріал каркаса | Сталь |
| Матеріал конструкції | Textilene, woven and PVC coated polyester, 100% polyester |
| Розміри | 82 x 65 x 86 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 380 ₴




