Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Вага | |
| Вага | 2.5 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388109934 |
| Артикул | 929010 |
| Внутрішній намет | Немає |
| Габарити | 148 х 210 х 120 см |
| Габарити упаковки | 113 x 10 х 10 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Зовнішній тент | Outtex® UV 100% поліестер |
| Каркас | Дуги зі скловолокна Ø8,5 мм |
| Колір | Blue |
| Комплектація | Намет, сумка-чохол для транспортування, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція |
| Конструкція | Одношарові |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Місткість | Двомісні |
| Призначення | Пляжні |
| Підлога | 100% поліетилен |
| Сезон | Літні |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
| Паковання | Сумка-чохол для транспортування |
| Форма | Будиночок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 660 ₴








