Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Об`єм | 24 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388110756 |
| Артикул | 929017 |
| Вага | 4,6 кг г |
| Тип | Автохолодильники |
| Гарантія | 24 місяці |
| Живлення | 12V/230V |
| Колір | Blue |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розміри | 38 x 24,5 x 42 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 768 ₴







