Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Easy Camp |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 5709388118578 |
| Артикул | 929026 |
| Вес (кг) | 0,67 кг |
| Вид | Стільці |
| Габарити упаковки | 9 x 9 x 55 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Pacific Blue |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 80 |
| Матеріал каркаса | Сталь |
| Материал конструкции | Polyester PVC Coated, 100% Polyester |
| Розміри | 29 x 29 x 44 см |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
Информация для заказа
- Цена: 240 ₴



