Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Outwell |
| Вес | 2800 г |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 5709388109057 |
| Артикул | 929090 |
| Блискавка | Ліва |
| Вид спального мішка | Ковдра |
| Габарити упаковки | 48 х 28 х 28 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Цвет | Grey |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Мінімальна температура комфорту | +1°C |
| Наполнитель | 1700 g Isofill, 100% polyester |
| Розміри | 225 х 150 см |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Спальный мешок |
Информация для заказа
- Цена: 2 340 ₴


