Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Outwell |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 5709388109064 |
| Артикул | 929039 |
| Вес (кг) | 5 кг |
| Вид | Стільці |
| Габарити упаковки | 23 x 21 x 90 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Цвет | Charcoal |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 125 |
| Матеріал каркаса | Сталь |
| Материал конструкции | 100% Polyester |
| Розміри | 61 x 61 x 89 см |
| Статус товара БН_НАЛ | ГОТ |
Информация для заказа
- Цена: 1 560 ₴





