Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vango |
| Призначення | Трекінгові |
| Форма | Півсфера |
| Вага | |
| Вага | 3.97 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 125 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5023519207901 |
| Артикул | 926320 |
| Внутрішній намет | Breathable Polyester (дихаючий поліестер) |
| Габарити | 285 х 190 х 130 см |
| Габарити упаковки | 63 х 18 х 18 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Зовнішній тент | Protex® 70D Polyester, 3000 мм вод. ст. |
| Каркас | Дуги Vango Powerflex® зі скловолокна |
| Колір | Treetops |
| Комплектація | Внутрішній намет, зовнішній тент, сумка-чохол для транспортування, дуги, кілочки, відтяжки |
| Конструкція | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Місткість | Тримісні |
| Підлога | Polyethylene (поліетилен) |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
| Паковання | Сумка-чохол для транспортування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 954 ₴









