Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vango |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 5023519219157 |
| Артикул | 929180 |
| Вид | Автохолодильники |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | 12V/230V |
| Цвет | Deep Grey |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Объем | 30 л |
| Режим работы | Охлаждение |
| Розміри | 50,5 x 36 x 48,5 см |
Информация для заказа
- Цена: 5 100 ₴









