Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vango |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 5023519219171 |
| Артикул | 929181 |
| Вид | Автохолодильники |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | 12V/230V |
| Цвет | Deep Grey |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Объем | 40 л |
| Режим работы | Охлаждение |
| Розміри | 58,5 x 45 x 48,5 см |
Информация для заказа
- Цена: 7 266 ₴










