Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vango |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 5023519180426 |
| Артикул | 929190 |
| Вес (кг) | 3,6 кг |
| Вид | Стільці |
| Габарити упаковки | 26 x 26 x 102 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Granite Grey |
| Комплектация | Стілець, чохол |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 120 |
| Матеріал каркаса | Сталь |
| Материал конструкции | Durance Fabric |
| Розміри | 55 x 84 x 106,5 см |
| Статус товара БН_НАЛ | ГОТ |
Информация для заказа
- Цена: 1 764 ₴



