Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vango |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 5023519180600 |
| Артикул | 929191 |
| Вес (кг) | 5 кг |
| Вид | Стільці |
| Габарити упаковки | 30 x 30 x 97 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Granite Grey |
| Комплектация | Стілець, чохол |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 120 |
| Матеріал каркаса | Сталь |
| Материал конструкции | Durance Fabric |
| Розміри | 54 x 75 x 88 см |
| Статус товара БН_НАЛ | ГОТ |
Информация для заказа
- Цена: 3 000 ₴




