Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | High Peak |
| Назначение | Трекинговые |
| Форма | Полусфера |
| Вес | |
| Вес | 2.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 4001690101950 |
| Артикул | 929192 |
| Габарити | 340 x 190 x 110 см |
| Габарити упаковки | 45 х 18 х 18 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Каркас | Дуги з алюмінієвого сплаву Alu 7001 T6 Ø8,5 / Ø11 мм |
| Цвет | Pesto/Red |
| Конструкция | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Вместимость | Тримісні |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
Информация для заказа
- Цена: 5 472 ₴










