Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HIGHLANDER |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 5034358861872 |
| Артикул | 929214 |
| Вес (кг) | 4,5 кг |
| Вид | Стільці |
| Габарити упаковки | 20 х 30 х 102 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Burgundy |
| Комплектация | Стілець, чохол |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 100 |
| Матеріал каркаса | Сталь |
| Материал конструкции | 600D Double Layered Padded Polyester |
| Розміри | 90 х 100 х 52 см |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
Информация для заказа
- Цена: 1 579 ₴


