Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Easy Camp |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 5709388110411 |
| Артикул | 929224 |
| Вес (кг) | 6,2 кг |
| Вид | Розкладачки |
| Габарити упаковки | 93 х 18 х 9 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Grey |
| Комплектация | Ліжко, чохол |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 110 |
| Матеріал каркаса | Сталь |
| Материал конструкции | Polyester PVC Coated, 100% Polyester |
| Розміри | 190 х 63/76 x 42 см |
| Статус товара БН_НАЛ | БГ |
Информация для заказа
- Цена: 1 998 ₴


