Моноблок Vortex Cantilever Mount 30mm 3" Offset Rings (CM-203) призначений для встановлення оптичних прицілів на зброю із платформу AR-15 з плоским верхом. Кріплення виготовлено з міцного алюмінієвого сплаву. Моноблок встановлюється на планку Пікаттіні/Вівераі, зміщення кілець 3".
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vortex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 930355 |
| База кріплення | Picatinny/Weaver |
| Вага | 190 г г |
| Вага в упаковці | 0,240 кг |
| Висота | Високе мм |
| Висота від планки до центру | 40,39 мм |
| Габарити | 172 х 36,6 х 68 мм |
| Габарити упаковки | 16 x 16 x 5 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина планки | 88,5 мм |
| Колір | Black |
| Комплектація | Ключ для фіксації гвинтів |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал | Авіаційний алюміній |
| Посадкове місце (Діаметр кілець) | 30 мм |
| Тип | Моноблоки |
| Фіксація на зброї | Постійне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 299 ₴






