Адаптер виготовлений зі сталі, і встановлюється замість штатної бази для кріплення прикладу на карабіни серії АР-15.
Даний адаптер є найбільш простим і надійним пристосуванням для кріпленням тактичного ременя.
Для захисту від корозії адаптер фосфатований. Недорогий і дуже практичний аксесуар. Не заважає установці іншого тюнінгу.
Для установки знадобиться гайковий ключ.
Характеристики
| Висота | 52 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Пакування | Блістер |
| Вага, г | 21 |
| Загальна довжина, мм | 3 мм |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал | сталь |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FAB Defense |
Інформація для замовлення
- Ціна: 768,50 ₴



