Італійська компанія Negrini - лідер у виробництві пластикових кейсів для зберігання і перенесення зброї і патронів. Багаторічні традиції виготовлення кейсів і сучасне виробництво дозволило компанії досягти видатного якості.
Даний кейс можна застосовувати для перенесення двостволок в розібраному стані.
Ударостійкий пластик ABS не боїться найсуворішого умов експлуатації, в поєднанні з високоякісним наповнювачем надійно захистить вашу зброю від ударів і подряпин.
Петлі всіх кейсів Negrini виготовлені зі сталі, що також підвищує термін експлуатації виробу.
Характеристики
| Вага, кг | 2,15 кг |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Італія |
| Розмір | 600х220х65 мм |
| Довжина, см | 60см |
| Матеріал | пластик |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Negrini |
| Тип | Кейс |
| Материал | Пластик |
Информация для заказа
- Цена: 8 607,20 ₴






