Італійська компанія Negrini - лідер у виробництві пластикових кейсів для зберігання і перенесення зброї і патронів. Багаторічні традиції виготовлення кейсів і сучасне виробництво дозволило компанії досягти видатного якості.
Даний кейс можна застосовувати для перенесення напівавтоматичної зброї в розібраному стані, двостволок в розібраному стані і карабінів відповідної довжини.
Міцний пластик в поєднанні з високоякісним наповнювачем надійно захистить вашу зброю від ударів і подряпин.
Замки Push Pull зручні у використанні і досить складні для відкриття, що дозволить захистити вміст кейса від дітей. У цій моделі для додаткового захисту використані замки з ключем.
Петлі всіх кейсів Negrini виготовлені зі сталі, що також підвищує термін експлуатації виробу.
Зовнішні розміри кейса: 119 x 35 x 14,2 см
Внутрішні розміри кейса: 117,5 x 29 x 12 см
Характеристики
| Вага, кг | 4,8 кг |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Італія |
| Розмір | 1170х290х120 мм |
| Довжина, см | 120 см |
| Матеріал | пластик |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Negrini |
| Тип | Кейс |
| Матеріал | Пластик |
- Ціна: 5 353 ₴





