Рукоятка передня складна FAB
1 643 ₴
- Нет в наличии
- Код: 7000142
Рукоятка передня складна FABНет в наличии
1 643 ₴
+380 (97) 010-10-18
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Рукоятка перенесення вогню FAB Defense.
Для зручності транспортування і зберігання рукоять можна скласти, для цього достатньо одного натискання на кнопку
Ергономічний дизайн дозволяє стріляти з більшим комфортом та ефективністю.
Дозволяє швидко змінювати сектор стрільби.
Рукоять виготовлена з міцного полімерного композиту.
Характеристики
| Фіксація на зброю | Постійна |
| Висота | 71-138 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Кріплення | Вівер/Пікатінні |
| Пакування | Блістер |
| Вага, г | 151 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Довжина, см | 89-139 мм |
| Матеріал | пластик |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FAB Defense |
Информация для заказа
- Цена: 1 643 ₴

