DLX SINGLE RIFLE CASE класичний кейс для одного карабіна з оптичним прицілом.
Пластиковий корпус з алюмінієвим кантом. Чотири замки з можливістю замикання на ключ. Відкидні ручки.
Зовнішні разм.122.6 х 25.4 х 11.4
Внутр. разм.121.6 х 22.2 х 9.8
Характеристики
| Висота | 25,4 см |
| Ширина | 11,4 см |
| Внутрішні розміри | 1216мм x222мм x98мм |
| Габарити | 1226мм x254мм x114мм |
| Країна виробник | США |
| Довжина, см | 122,6 см |
| Матеріал | поліпропілен |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Plano |
Информация для заказа
- Цена: 4 455 ₴







